حمل و نقل و ارسال کالا

فروشگاه اینترنتی الکامتل به هدف رضایت شما مشتریان گرامی سعی در ارسال کالا و سفارشات در کمترین زمان ممکن را دارد.

لذا رویه های ارسال کالا به صورت زیر تعریف می شود:

الف - پست پیشتاز:

با توجه به گستره جغرافیایی و و پراکندگی مشتریان در سطح کشور پست پیشتاز یکی از بهترین گزینه ها برای ارسال کالا وسفارشات می باشد.

کلیه کالا هایی که حد اکثر تا ساعت 12 هر روز نهایی می شوند همان روز تحویل پست پیشتاز شده و چنانچه پس از ساعت 12 نهایی گردد فردای روزکاری کالا تحویل پست می گردد. شماره پیگیری محموله برای مشتری ارسال می گردد . باتوجه به اعلام شرکت پست زمان تحویل مرسوله پیشتاز 2 تا 5 روز کاری می باشد.

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت های دیگر طرف قرارداد الکامتل، ارسال خواهد شد. متاسفانه اکثر این شرکت ها امکان ردگیری مرسوله به صورت منظم و بروز را ندارند. به هرحال، با استفاده از قبض و رسید تحویل کالا از شرکت مذبور تیم خدمات مشتریان راهکار کنترل وضعیت مرسوله را به اطلاع شما خواهد رساند.

ارسال کالا برای خرید های بالای یک میلیون تومان توسط پست پیشتاز در سراسر ایران رایگان می باشد

کالاهایی که امکان ارسال توسط پست را نداشته باشند و توسط باربری های دیگر ارسال گردد مشمول هزینه ارسال خواهد شد و پسکرایه خواهد شد.

ب- ارسال اکسپرس:

کالا هایی که مکان تحویل یکی از مناطق 22 گانه شهر تهران می باشد.امکان استفاده از این سرویس را دارا می باشند. لذا کلیه سفارشاتی که در ساعات کاری ثبت و نهایی شوند همان روز و نهایتا روز بعد تحویل خواهد شد.

این روش ارسال دارای هزینه برای مشتری می باشد.و هزینه ارسال با توجه به حجم بار و محل جغرافیایی مشتری توسط تیم خدمات مشتریان به اطلاع مشتری خواهد رسید.

ج- ارسال ویژه:

ارسال ویژه برای کالاهایی است که جهت ارسال نیاز به هماهنگی و ارتباط مستقیم با مشتری می باشد. برخی کالاها جهت فروش نیاز به پیگیری تلفنی سفارش می باشد و در چنین مواردی نیاز به هماهنگی تلفنی با واحد فروش می باشد.

در حال حاضر سبد های خرید بالای یک میلیون تومان توسط پست پیشتاز ارسال رایگان به سراسر ایران دارد.